Ośrodek Szkoleniowy
PROGRAMISTÓW

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe
Techniki Komputerowej

Nikom

Sp. z o.o.

Programowanie

w  C ++

 Programowanie


 w  Java

  Programowanie


w  PHP

  Programowanie


w .NET

  Projektowanie


 baz danych

Szkolenia zamknięte

organizowane są na zlecenie danej firmy/instytucji. Biorą w nich udział tylko osoby wytypowane przez Zleceniodawcę. Ze względu na indywidualny charakter szkolenia, program dopasowywany jest każdorazowo do potrzeb szkoleniowych Zleceniodawcy, poziomu zaawansowania uczestników szkolenia oraz specyfiki branżowej. Przy opracowywaniu indywidualnego programu szkolenia kluczową wytyczną jest strategia rozwojowa Zamawiającego.

Szkolenia zamknięte mogą być realizowane:

  • w siedzibie Zleceniodawcy,
  • w siedzibie naszego Ośrodka Szkoleniowego NIKOM w Zabrzu
Szkolenia zamknięte organizowane w siedzibie Zleceniodawcy odbywają się na sprzęcie komputerowym Ośrodka Szkoleniowego NIKOM lub, na życzenie Zamawiającego, na sprzęcie komputerowym Zamawiającego. Tak zorganizowane szkolenia pozwalają zaoszczędzić czas pracowników oraz uniknąć dodatkowych kosztów z tytułu przejazdu oraz nadgodzin.
 
Szkolenia zamknięte organizowane w siedzibie naszego Ośrodka Szkoleniowego NIKOM organizowane są w Zabrzu. Dla osób spoza Zabrza istnieje możliwość zakwaterowania w Hotelu.

Jak zapisać się na szkolenie zamknięte?

 

   

 

  • zgłoszenie, zapytanie dotyczące szkolenia wysłać na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • skontaktujemy się w celu finalizacji zgłoszenia.
  • dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc:

tel. kom. 728 917 333,   tel. 32 777 1111

 

Masz pytanie

zadzwoń 

lub

wyślij e-mail 

Telefony:

32 777 1111 

728 917 333

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.